Četvrtak, 23 Rujan 2021 06:42

Varaždin nakon produžetaka izborio 1/8 finala hrvatskog Kupa

Nogometaši Varaždina plasirali su se u osminu finala hrvatskog Kupa, nakon što su danas poslije produžetaka pobijedili u Sesvetama istoimenom domaćina rezultatom 3:2. Nakon 90 minuta igre rezultat je bio 2:2.

Varaždin je došao u vodstvo golom Nike Domjanića u 3. minuti, nakon čega je domaćin golovima Stojanovića u 76. i Geljića u 83. minuti iz kaznenog udarca prekrenuo rezultat i poveo 2:1.

U 84. minuti rezultat je izjednačio Stjepan Igrec, a strijelac za konačnih 3:2 za Varaždin i prolaz u osminui finala u 106. minuti susreta bio je Ivan Posavec.

Varaždin je utakmicu završio s igračem manje jer je drugu opomenu u 109. minuti dobio Pelumbi. Prvi puta ga je sudac Andrej Burilo iz Osijeka opomenuo u 73. minuti nadmetanja.